LAJM I FUNDIT/ Goditi me grusht Berishën, shoqërohet nga policia autori (EMRI)

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Goditi me grusht Berishën, shoqërohet nga policia

Shoqërohet nga policia personi që goditi me grusht liderin e opozitës Sali Berisha.

Një i ri, goditi me grusht Sali Berishën ndërkohë që ai ishte duke marshuar me Ilir Metën në protestë.

Ndërkohë që Berisha ishte duke ecur, i riu ëshë futur dhe i ka dhënë një goditje me grusht Berishës. Kreu i PD u gjakos, madje raportohet se edhe u rrëzua.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Në këtë moment kanë ndërhyrë truprojat, por edhe simpatizantët, të cilët i janë kthyer të riut, duke e rrahuar.

Truprojat i dolën në mbrojtje kreut të PD-së, autori, i identifikuar si Gentian Shehu nga  Tepelena dhe banues n Tirane është marrë nga policia.

ME TE LEXUARAT