LAJM I FUNDIT/ Aksident në Tiranë, makina përplas të renë te ish-Tregu Elektrik

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Aksident në Tiranë, makina përplas të

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme te ish-Tregu Elektrik. Mësohet se një vajzë është aksidentuar, ndërkohë që në vendngjarje ka shkuar ambulanca, që ka marrë të aksidentuarën si dhe policia.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 05.08.2022, në afërsi të Tregut Elektik, mjeti me drejtues shtetasin F. S., ka aksidentuar shtetasen P. C., e cila si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

ME TE LEXUARAT