Krujë, makina del nga rruga dhe përplaset me bordurën, lëndohet drejtuesi

Aktualitet

Krujë, makina del nga rruga dhe përplaset me bordurën,

Një person është dëmtuar mesditën e kësaj të premteje si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Krujë.

Sipas abcnews.al aksidenti ka ndodhur në dalje të qytetit të Krujës, ku një automjet ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një bordurë anësore.


Si pasojë e përplasjes është lënduar drejtuesi i mjetit i cili është dërguar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.


Ndërkohë po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes. 

ME TE LEXUARAT