Kokainë mes plehut kimik, arrestohet ish-kryekomunari i PS me djalin dhe të fejuarën e tij (Emrat)

Aktualitet

Kokainë mes plehut kimik, arrestohet ish-kryekomunari i PS me djalin dhe

Arrestohet ish-kryekomunari i PS-së në Fier bashkë me djalin dhe të fejuarën e tij, shpallet në kërkim kolumbiani.

Arrestimet pas operacionit anti-drogë nga SPAK, DEA amerikane dhe policia malazeze, ku u sekuestruan rreth 600 thasë të plehrave kimikë, ku brenda tyre kishte përmbajtje kokaine dhe fishekësh.

Të arrestuar

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Viktor Cervenaku

Demilson Cervenaku, i biri

Enxhi Ferhati, e fejuara e Demilsonit

Ne kerkim kolumbiani Zaimir Rodriguez

 

ME TE LEXUARAT