Kërcënoi ish të dashurën me video intime, prangoset i riu shqiptar në Greqi

Aktualitet

Kërcënoi ish të dashurën me video intime, prangoset i riu


Një 25-vjeçar shqiptar është arrestuar në Greqi, pasi akuzohet se ka kërcënuar ish të dashurën e tij pas ndarjes se do t’i publikojë disa video intime. 22-vjeçarja pas kërcënimeve të vazhdueshme ka vendosur te kallëzuar në polici ish të dashurin e saj, i cili më pas është arrestuar.

Ky akt u ndermor nga 25-vjecari si shenje  hakmarrjen ndaj të resë. Historia nisi kur çifti regjistroi takimet e tyre seksuale, me miratimin e vajzës, megjithatë pa u shfaqur asnjë tipar. Më pas gjërat morën tjeter kthese.

Kur 22-vjeçarja vendosi t’i jepte fund lidhjes me 25-vjeçarin shqiptar, ky i fundit në shenjë hakmarrje videot ia dërgojë ish-të dashurës dhe nënës së saj.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Ne kete moment e reja vendosi te beje kallezimin ne prokurori.

ME TE LEXUARAT