Kënga e Butrintit/ Efi i bën pyetje provokuese Kiarës: “Të jep ndonjë ndjesi?”

Aktualitet

Kënga e Butrintit/ Efi i bën pyetje provokuese Kiarës:

Pas debateve të shumta në shtëpi, banorët u bashkuan në dhomën e gjumit dhe kërcyen e kënduan këngë të ndryshme.

Teksa në sfond ishte kënga e Butrintit, “Dale”, të cilën e ka realizuar në bashkëpunim me Ledrin dhe Kidën, të gjithë banorët u mblodhën për të kërcyer, ndërsa Kiara kërceu dhe këndoi njëkohësisht.

Efi dhe Kiara u zhvendosën në dhomën e lavanderisë, ku në ato momente po luhej kënga e Butrint Imerit, “Si përpara”.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Efi e pyeti Kiarën nëse ka ndonjë ndjesi kur i dëgjon këto këngët, por Kiara, me diplomaci si gjithnjë, i tha që të flasin më vonë për këtë.

ME TE LEXUARAT