Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari sot

Aktualitet

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari sot

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 107 lekë dhe shitet me 107.8 lekë, duke treguar qendrueshmeri.

Ndërkohë euro blihet me 116.3 lekë dhe shitet me 116.8 lekë, duke treguar qendrueshmeri gjithashtu.

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari sot

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Paundi britanik sot blihet me 132 lekë dhe shitet me 133 lekë, duke treguar forcim.

 

ME TE LEXUARAT