Këmbimi valutor 25 shtator/ Euro nuk del nga kriza, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Aktualitet

Këmbimi valutor 25 shtator/ Euro nuk del nga kriza, çfarë

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 99.5 lekë dhe do shitet me 100.4 lekë.Monedha evropiane euro do blihet me 106 lekë dhe do shitet me 106.6 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 108.9 lekë dhe do shitet me 110 lekë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Këmbimi valutor 25 shtator/ Euro nuk del nga kriza, çfarë


Ndërkohë paundi britanik do blihet me 121.2 lekë dhe do shitet me 122.2 lekë.

ME TE LEXUARAT