Këmbimi valutor 18 shtator/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Aktualitet

Këmbimi valutor 18 shtator/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro,

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 99.3 lekë dhe do shitet me 100.4 lekë.

Këmbimi valutor 18 shtator/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro,

Euro do blihet me 106 lekë dhe do shitet me 106.8 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 110 lekë dhe do shitet me 111.2 lekë.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.


Ndërkohë paundi britanik në tregun shqiptar do blihet me 122.3 lekë dhe do shitet me 123.8 lekë.

ME TE LEXUARAT