"Jemi live, Serbi të kam..."/ Incidenti gjatë transmetimit, qytetari shan para gazetares

Aktualitet

"Jemi live, Serbi të kam..."/ Incidenti gjatë transmetimit,

Ditën e djeshme u festua 110 vjetorit i shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë, dhe nuk munguan aktivitetet dhe festimet e shumta në qytete të ndryshme në Shqipëri dhe Kosovës.

Por, teksa një gazetare po raportonte "live" para koncertit të Dua Lipës, ka ndodhur një incident.

Gazetarja po transmetonte tek publiku dhe zërin e qytetyarëve që ishin të pranishëm në koncert, por njëri prej tyre, kur kuptoi se ishte në transmetim direkt, ai nuk nguroi të lëshonte një të sharë në drejtim të Serbisë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT