Ishte duke krasitur pemët, 63-vjeçari rrëzohet dhe humb jetën në Berat

Aktualitet

Ishte duke krasitur pemët, 63-vjeçari rrëzohet dhe humb

Një 63-vjeçar në Berat ka humbur jetën pasi ra nga pema teksa ishte duke krasitur.

Kujtim Neziri ka qenë duke krasitur pemët, kur një nga degët është thyer si pasoj ka rënë në tokë.

Megjithëse është transportuar menjëherë në spitalin e Skraparit,  63-vjeçari nuk i ka mbijetuar dot  plagëve të mara në kokë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Në vendngjarje ka shkuar policia,e cila po mbledh prova materiale për zbardhjen e këtij aksidenti me pasoj humbjen e jetës se 63-vjeçarit nga qyteti Skraparit.

ME TE LEXUARAT