"“Ik se t'i...”/ Gurë dhe dru bejsbolli, sherr masiv mes dy grupeve në në Astir

Aktualitet

"“Ik se t'i...”/ Gurë dhe dru bejsbolli, sherr masiv

Nuk kanë fund episodet e dhunshme në Shqipëri.

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të marte në zonën e njohur si “Astiri” në Tiranë.

Nga ngjarja e publikuar nga JOQ, shihen pamjet e dhunshme ku shikohet se si dy grupe të rinjsh zihen më njëri-tjetrin.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Nga pamjet duken se disa nga të rinjtë kanë edhe shkopa bejzbolli në dorë. Ndërsa nga zërat dëgjohen se disa godasin kundërshtarët edhe me gurë.

"Sherr mes dy grupeve në Astir te kompleksi Molla, ishalla nuk kanë dëmtuar ndonjë makinë." shprehet denoncuesi.

ME TE LEXUARAT