I dehur në timon përplasi dy makina të parkuara, arrestohet 60-vjeçari në Tiranë

Aktualitet

I dehur në timon përplasi dy makina të parkuara, arrestohet

Një 60-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë së Tiranës. Mësohet se ai ka humbur kontrollin e makinës gjatë mbrëmjes së të martës dhe ka përplasur dy automjete të parkuara.

“U arrestua shtetasi 60 vjeç, banues në Tiranë, pasi mbrëmë, në orën 20:50, në rrugën “Peti”, duke drejtuar në gjendje të dehur, automjetin tip “Volksëagen”, ka humbur kontrollin dhe si pasojë automjeti ka përplasur dy automjete të parkuara”, thuhet në njoftimin e bluve.

Ndërkohë, materialet i kaluan Prokurorisë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT