Hoxha nxjerr pamjet nga Holanda: Këta e mbjellin narkotikën në mes të qytetit, ne e kërkojmë maleve

Aktualitet

Hoxha nxjerr pamjet nga Holanda: Këta e mbjellin narkotikën në

Gazetari Artan Hoxha ka dëshmuar dje në Belgjikë për çështjen e Toyota Yaris, ndërkohe sot është ndalur në Holandë.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, gazetari ka ndarë disa foto nga qyteti, teksa ndodhet para disa rrënjëve kanabis.

Hoxha shkruan me ironi se kanabisi atje ndodhet në mes të qytetit, madje edhe në vitrina, ndërsa në Shqipëri duhet ta kërkosh nëpër male e kodra.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Duke perzgjedhur kultivaret novative per sezonin e ri te narkokultures…

Na iku jeta duke e kerkuar neper male dhe kodra, keta e mbjellin per kokerr te qejfit ne mes te qytetit, madje ne vitrine te dyqanit….

Megjithate atij tonit i vjen anash, jo vetem se çunat e punojne gjithe “dashuri”, por edhe sepse eshte rritur nen rrezet e ngrohta te diellit mesdhetar, mbushur plot me vitamine D.

Ah se harrova, nuk eshte nga ai mjeksori, eshte nga ai me THC te larte”, shkruan Hoxha.

Hoxha nxjerr pamjet nga Holanda: Këta e mbjellin narkotikën në

 

ME TE LEXUARAT