FOTOT/ U vra sot pranë kishës në fshatin Hot i Ri, kush është 33-vjeçari

Aktualitet

FOTOT/ U vra sot pranë kishës në fshatin Hot i Ri,
I riut u gjet i vrarë nga familjarët e tij në kishën afër fshatit Hot i Ri.

Fotoja e mësipërme është e 33-vjeçarit që u ekzekutua mbrëmjen e sotme në Shkodër. I riut u gjet i vrarë nga familjarët e tij në kishën afër fshatit Hot i Ri.

Nuk dihen shkaqet e vrasjes së të riut. Në vendngjarje ka shkuar policia, e cila po bën krehjen e zonës për arrestimin e autorëve. 

FOTOT/ U vra sot pranë kishës në fshatin Hot i Ri,

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Njoftimi i Policisë:

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 21.48, në fshatin Hot i Ri, në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi V.F, rreth 33 vjeç, banues në fshatin Hot i Ri, Shkodër.

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor.

Janë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonës me qëllim kapjen e autorit/ve.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

ME TE LEXUARAT