FOTOT/ Dalin pamjet e Ramës nga ishulli ku u mbajt për tri ditë nga FBI

Aktualitet

FOTOT/ Dalin pamjet e Ramës nga ishulli ku u mbajt për tri ditë

Sali Berisha nëpërmjet një postimi dje në rrjetet sociale publikoi një mesazh të dërguar nga “Qytetarin digital”.

FOTOT/ Dalin pamjet e Ramës nga ishulli ku u mbajt për tri ditë

Në statusin e tij në Facebook, kreu i PD shkruante se Edi Rama është marrë nga FBI dhe është mbajtur për tri ditë në një ishull sekret.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ndaj në rrjet ka nisur humori, duke postuar foto të kreut të qeverisë sikur është në ishull.

ME TE LEXUARAT