FOTO/ Ngjashmëri e frikshme, Ylli Baka i gjen sozinë Flor Binajt në Mykonos

Showbiz

FOTO/ Ngjashmëri e frikshme, Ylli Baka i gjen sozinë Flor Binajt

Moderatori i emisioni, Florjan Binaj ka gjetur sozinë dhe ndodhet në Greqi.

Këtë gjë e ka zbuluar këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ylli Baka, i cili po shijon disa ditë pushime në ishullin luksoz të Mykonos.

Gjatë një dreke, ai ka vënë re që kamarieri kishte një ngjashmëri të frikshme me Florin. Madje, ky i fundit e ka postuar në Instastory dhe ka shkruar:

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

“Ylli Baka ka gjetur sozinë time në Greqi”.

Kujtojmë që pak ditë më parë, Flori bashkë me Arilena Arën mbyllën me sukses sezonin e parë të emisionit investigative, nga ku i shkuan “këmba-këmbës” shumë denoncimeve.

ME TE LEXUARAT