Foto/ Makinat aksidentohen rëndë në Korçë, bëhen "copë copë", 4 të plagosur

Aktualitet

Foto/ Makinat aksidentohen rëndë në Korçë, bëhen

Dy makina janë përplasur me njëra tjetrën mbrëmjen e sotme në qytetin e Korçës. Si pasojë e përplasjes të paktën 4 persona kanë mbetur të plagosur Siç duket, nga pamjet siguruara nga Lajmi Fundit makinat e përfshira në aksident janë shkatërruar plotësisht. 

Foto/ Makinat aksidentohen rëndë në Korçë, bëhen

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton rrethanat e mundshme të aksidentit. Në vendin e ngjarjes ndodhen edhe forcat e zjarrëfikëses. Ende nuk dihet identiteti i personave të përfshirë në aksident. 

ME TE LEXUARAT