FOTO/ Kush është personi që goditi Berishën me grusht, arrestohet nga Policia

Aktualitet

FOTO/ Kush është personi që goditi Berishën me grusht,

Gentian Shehu është personi i cili goditi me grusht Sali Berishën.

Teksa kanë qenë duke u nisur drejt bulevardit “Dëshmorët e Kombit” së bashku me Ilir Metën, qytetari ka goditur me grusht Sali Berishën.

Autori ishte tullac dhe i veshur me një bluzë të kuqe.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Ky person është neutralizuar menjëherë nga truprojat. Ndërsa Berisha ka mbetur i dëmtuar në fytyrë.

FOTO/ Kush është personi që goditi Berishën me grusht,

Pas sulmit të bërë ndaj Berishës, Shehu është arrestuar nga policia.

 

ME TE LEXUARAT