FOTO-EMRI/ U ekzekutua teksa hipte në makinë, zbulohet identiteti i viktimës nga atentati në Elbasan

Aktualitet

FOTO-EMRI/ U ekzekutua teksa hipte në makinë, zbulohet identiteti i

Të shtëna me armë raportohen pak minuta më parë në Elbasan, pranë stadiumit “Elbasan Arena”.

Një person është qëlluar me armë teksa hipte në makinë, duke mbetur i vdekur në vend.

Viktima është identifikuar si Madrit Ulqinaku.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa policia ka blinduar zonën dhe po punon për sqarimin e plotë të ngjarjes.

 

ME TE LEXUARAT