FOTO/ Aksident i rende në aksin Lezhë-Shkodër, “Audi” përplaset me kamionçinën

Aktualitet

FOTO/ Aksident i rende në aksin Lezhë-Shkodër, “Audi”

Një aksident ka ndodhur në Balldre pranë vendit të quajtur “Ura e Muratit” në aksin rrugor Lezhë-Shkodër.

Një automjet tip “Audi” është përplasur me një kamionçinë duke lënë të lënduar pasagjerin i cili ndodhej në automjetin tip “Audi”.

I plagosur është transportuar për në spitalin e Lezhës ku po merr dhe mjekimin e nevojshëm.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, teksa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për shkaqet e këtij aksidenti.

ME TE LEXUARAT