Çfarë kishte postuar Naim Murseli një ditë para se të organizonte vrasjen e gruas së tij Liridona?

Aktualitet

Çfarë kishte postuar Naim Murseli një ditë para se të

Naim Murseli tashmë është i dyshuari kryesor për porositjen e vrasjes së gruas së tij, Liridona Murseli dy ditë më parë në rrugën “Dalip Alshiqi” në Prishtinë.


Ai dyshohet të ketë paguar Granit Plavën, një bashkëfshatar të tij për ekzekutimin e gruas së tij.

Mediat kanë zbuluar sot detaje tronditëse lidhur me organizimin e vrasjes dhe zbulimin e të dyshuarve.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Çfarë kishte postuar Naim Murseli një ditë para se të

Tashmë, Granit Plava ka pranuar krimin përpara autoriteteve për mbikëqyrjen e zbatimit të ligjit dhe ka rrëfyer se ka marrë para nga Naim Murseli në këmbim të eliminimit të bashkëshortes së tij.

Një ditë para vrasjes, Naim Murseli në Facebook’un e tij kishte postuar një fotografi me Rita Orën, yllin botëror të muzikës e cila vizitoi Kosovën së fundmi.

ME TE LEXUARAT