Emri/ Të shtëna me armë zjarri në Rrëshen, një i vrarë

Aktualitet

Emri/ Të shtëna me armë zjarri në Rrëshen, një i

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar paraditen e sotme (26 shtator) në Rrëshen, ku raportohet se një person është vrarë.

 

Mësohet se viktimë ka mbetur shtetasi Martin Bardhi 62 vjeç, ndërsa ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.


Ngjarja dyshohet se ka ndodhur për hakmarrje.

Mësohet se 62-vjeçari kishte dalë nga burgu vetëm pak kohë më parë.

Ndërsa sa i takon autorëve, ende nuk ka informacione për burimet bëjnë të ditur se ata janë larguar me një fuoristradë të zezë.

Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.

ME TE LEXUARAT