Elbasan/ I riu me motor përplas 59 vjeçarin që lëvizte me biçikletë

Aktualitet

Elbasan/ I riu me motor përplas 59 vjeçarin që lëvizte me

Policia njofton se motomjeti me drejtues shtetasin me iniciale T.Sh., 36 vjeç, ka përplasur shtetasin me iniciale Q. P., 59 vjeç, i cili po lëvizte me biçikletë.

Më datë 08.12.2021, rreth orës 06: 20., në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji, motomjeti me drejtues shtetasin T.Sh., 36 vjeç, ka përplasur shtetasin Q. P., 59 vjeç, i cili po lëvizte me biçikletë.

Për pasojë janë dëmtuar të dy drejtuesit dhe ndodhen në spital Elbsan, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

ME TE LEXUARAT