E rëndë në Tiranë/ Gjendet i vrarë me armë zjarri 29-vjeçari

Aktualitet

E rëndë në Tiranë/ Gjendet i vrarë me armë zjarri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së martës në fshatin Gracen të Tiranës.

Një 29-vjeçar dyshohet se është vetëvrarë, me armë zjarri automatik.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ME TE LEXUARAT