E rëndë në Lushnje, 17 vjeçarja bie nga pema dhe humb jetën

Aktualitet

E rëndë në Lushnje, 17 vjeçarja bie nga pema dhe humb

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Lushnjë këtë të diel.

17-vjeçarja K.Gj ka rënë nga pema dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Thanasaj, ndërsa pritet që të ketë një version të saktë të ngjarjes së rëndë, edhe nga ana e policisë.

ME TE LEXUARAT