E FUNDIT/ Vdes papritur klienti brenda lokalit ne Korçe

Aktualitet

E FUNDIT/ Vdes papritur klienti brenda lokalit ne Korçe

Nje ngjarje e rende ka ndodhur sot ne Korce.

Nje 55 vjecar ka humbur jeten ne ambientin e nje lokali.

Policia ka mberritur ne vendngjarje dhe grupi hetimor po punon per percaktimin e shkaqeve te vdekjes.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Korçë/Informacion paraprak

Më datë 28.11.2022, rreth orës 20:30, në lagjen nr. 16, Korçë, në ambientin e një lokali, ka ndërruar jetë shtetasi Gj. M., rreth 55 vjeç, banues në Korçë.

Nga këqyrja paraprake e trupit të tij, nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ky shtetas, mund të ketë ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të vdekjes.

 

ME TE LEXUARAT