E FUNDIT/ Trajleri prishet në mes të rrugës, bllokohet aksi Pogradec- Lin, radhë të gjata automjetesh

Aktualitet

E FUNDIT/ Trajleri prishet në mes të rrugës, bllokohet aksi

Një trajler ka devijuar nga rruga dhe bllokoi aksin kombëtar Pogradec-Lin.

Avaria ndodhi pasditen e sotme.

Trajleri ka pësuar defekt në mes të rrugës duke shkaktuar radhë të gjata të automjeteve.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Policia shkoi në vendngjarje dhe normalizoi trafikun e automjeteve.

ME TE LEXUARAT