E FUNDIT/ Snajper, antitank e automatikë, gjendet një arsenal armësh në Yrshek

Aktualitet

E FUNDIT/ Snajper, antitank e automatikë, gjendet një arsenal

Një arsenal armësh është gjetur në zonën e Yrshekut.

Sipas gazetares, Klodiana Lala, në një ndërtesë janë gjetur nje snajper, dy antitanke dhe armë të tjera.

Ndërkohë, në lidhje me ngjarjen është ndaluar një 53-vjecar, identiteti i të cilit nuk dihet ende.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Policia ka sekuestruar armet dhe pritet nje informacion me i detajuar nga sherbimet policore prkatese.

 

 

ME TE LEXUARAT