E FUNDIT/ Shoferi humb kontrollin, trajleri del nga rruga në aksin Librazhd-Elbasan, paralizohet qarkullimi

Aktualitet

E FUNDIT/ Shoferi humb kontrollin, trajleri del nga rruga në aksin

Një automjet i tonazhit të rëndë ka humbur drejtimin e mjetit dhe për pasojë është përfshirë në një aksident të frikshëm.

Aksidenti ka ndodhur në aksin e rrugës kombëtare Librazhd-Elbasan në vendin e quajtur “Kthesat e Murrashit”.

E FUNDIT/ Shoferi humb kontrollin, trajleri del nga rruga në aksin

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

E FUNDIT/ Shoferi humb kontrollin, trajleri del nga rruga në aksin

Burime  bënë me dije se nuk ka persona të dëmtuar,ndërsa qarkullimi është paralizuar prej një kohe te gjate.

Raportohet se bllokimi ka krijuar një radhë të gjatë makinash në pritje, që shkon deri në 4 kilometra.

ME TE LEXUARAT