E FUNDIT/ Gjendet një trup i pajetë në Pukë, zbardhen detajet e rënda (EMRI)

Aktualitet

E FUNDIT/ Gjendet një trup i pajetë në Pukë, zbardhen

Gjendet një trup i pajetë në afërsi të fshatit Fierzë në Pukë.

Sipas informacioneve nga policia, trupi i pajetë i përket shtetasit Vladimir Kola, 41 vjeç nga Fierza me banim në Durrës.

Trupi i 41-vjecarit u gjet në një pus uji.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Vladimir Kola kishte shkëputur kontaktet me familjen prej 20 janarit pasi kishte shkuar në vendlindje dhe kishte vizituar disa prej familjarëve.

41-vjeçari, i pamartuar njihej si përdorues i pijeve alkoolike dhe bëhet e ditur se ishte larguar dhe me parë nga banesa.

Trupi i pajetë i Kolës sapo ka mbërritur në morgun e spitalit të Pukës, ku po i nënshtrohet ekspertizës mjeko-ligjore

ME TE LEXUARAT