E FUNDIT/ Gjendet i vdekur një person në Tiranë, dyshimet e para

Aktualitet

E FUNDIT/ Gjendet i vdekur një person në Tiranë, dyshimet e para

Nje ngjarje e rende ka ndodhur sot ne Tirane.

Nje 60 vjecar ka nderruar jete, dyshohet se ka vrare veten me arme.

Policia pas raportimit te ngjarjes ka mberritur menjehere ne vendngjarje.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Grupi hetimor po punon per zbardhjen e metejshme te rrethanave te ngjarjes.

NJOFTIMI I POLICISE

Më datë 05.08.2022, rreth orës 18:55, në rrugën “Agush Gjergjevica”, në banesë, është gjetur nga familjarët, pa shenja jete, shtetasi B. Z., 60 vjeç, i cili dyshohet se ka vrarë veten me armë zjarri.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

ME TE LEXUARAT