E FUNDIT/ E rëndë në Fier, 30-vjeçari plagos me thikë nënën e tij (Emri)

Aktualitet

E FUNDIT/ E rëndë në Fier, 30-vjeçari plagos me thikë

Nje ngjarje e rende eshte regjistruar para pak minutash ne Patos.

Nje 30 vjecar ka plagosur me thike nenen e tij.

Ajo eshte derguar menjehere ne spital dhe ndodhen nen kujdesin e mjekeve.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e 30-vjeçarit.

Informacion paraprak

Sot, rreth orës 09:00, në Dukas, Patos, në banesën e tij, shtetasi shtetasi Klaudio Çobaj 30 vjeç, ka plagosur me mjet prerës (thikë), nënën e tij, shtetasen D. Ç., 50 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e 30-vjeçarit.

ME TE LEXUARAT