E FUNDIT/ 41-vjeçari ia fut vetes me thikë pa zbardhur mirë dita në Fier, çfarë ndodhi

Aktualitet

E FUNDIT/ 41-vjeçari ia fut vetes me thikë pa zbardhur mirë

Një person ka goditur veten me mjet prerës mëngjesin e sotëm në Fier dhe për pasojë ka mbetur i plagosur.

Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale E. N., 41 vjeç.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 05:40 në fshatin Radostinë.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Ai është dërguar menjëherë në spital nga familjarët dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Dyshohet se 41-vjeçari e ka kryer aktin e rëndë në gjendje depresioni.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

ME TE LEXUARAT