Atentat me armë zjarri në Sukth

Aktualitet

Atentat me armë zjarri në Sukth

Një ngjarje e rëndë raportohet në qytetin e Durrësit në Sukth.

Nga raportimet e deritanishme raportohet se ka pasur të shtëna me armë zjarri në Sukth dhe për pasojë ështe dërguar në spital i plagosur rendë për jetën një person.

Behet fjalë për shtetasin Arben Meneci, 43 vjeç.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Ky shtetas gjithashtu ka pasur precedent penal në fushën e narkotikëve, në trafik droge

Ende nuk janë publikuar më shumë detaje në lidhje me kete ngjarje. Pritet që pasi policia te hetojë, të hedhë më shumë dritë për këtë atentat.

 

ME TE LEXUARAT