Doktori i Gert Shehu që grushtoi Berishën: Raportin e kam lëshuar unë, është autentik! Pacient që në 2018-n

Aktualitet

Doktori i Gert Shehu që grushtoi Berishën: Raportin e kam lëshuar

Doktori i Gert Shehut, Sadik Lala, ka hedhur poshtë akuzat e Berishës lidhur me dokumentin për 31-vjeçarin që tregon se ai është me probleme mendore dhe sipas liderit demokrat, ai dokument ka dalë nga zyra e Endri Fugës.

Mjeku ka konfirmua se Gert Shehuështë me probleme të shëndetit mendor dhe kurohej që prej 2018.

Në prenoncim, mjeku shprehet se dokumenti është firmosur nga ai dhe se është autentik, pra çdo gjë që thuhet në atë dokument është i vërtetë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“E kam parasysh kush është, është dokuement autentik i firmosur nga ne. Mesa di unë ëstë pacient me histori më të thellë, ka qenë te unë që në 2018-tën.

Unë e kam lëshuar atë dokument dhe është autentik pa diskutim.”- tha doktori për Report Tv.

 

ME TE LEXUARAT