Degradon sherri mes 2 familjeve në Pukë/ 4 persona përfundojnë në spital

Aktualitet

Degradon sherri mes 2 familjeve në Pukë/ 4 persona

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjegjan të Pukës.

Dy familje janë konfliktuar me njëra-tjetrën.

Sherri ka degraduar në përdorimin e mjeteve prerëse mes të cilave raportohet se ka pasur dhe këmesë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.


Të plagosur raportohet se kanë mbetur 4 persona, të cilët ndodhen në spital ku po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore.

Nuk dihet ende se cili ka qenë shkaku I konfliktit mes dy familjeve.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

ME TE LEXUARAT