Dalin emrat, kush janë 10 shqiptarët e arrestuar për kokainën e kapur në Fier

Aktualitet

Dalin emrat, kush janë 10 shqiptarët e arrestuar për

Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar emrat e 10 shqiptarëve të arrestuar për kokainën e kapur në Frakull të Fierit, e fshehur në thasët me pleh kimik të gjetura në oborrin e banesës së Viktor Cervanakut, ish kreu i komunës së Frakullit dhe aktualisht drejtor i administratës në OST.

Të arrestuarit janë Viktor Cervanaku, Zenel Cervanaku, Denilson Cervanaku, Enxhi Ferhati, Nikolin Gjolena, Klajdi Vrioni (Kodra), Julian Malaj, Redion Meshi, Bledar Matoshi, Marildo Rona.

Ndërkohë është shpallur në kërkim shtetasi nga Kolumbia Zamir Rodriguez.

ME TE LEXUARAT