Artan Hoxha publikon pamjet në rrjet: Duket si krater vullkani , tymi i të cilit po mbulon detin Jon dhe Gjirin e Sarandës…

Aktualitet

Artan Hoxha publikon pamjet në rrjet: Duket si krater vullkani , tymi i

Gazetari i njohur Artan Hoxha, duket që ka nisur pushimet.

Me anë të një postimi në rrjetin social ‘Facebook’ na ka treguar edhe pamjet nga deti Jon.

Për shkak të kushteve atmosferike duket që edhe qielli në Gjirin e Sarandës është ‘pushtuar’ nga retë e shiut.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Artan Hoxha publikon pamjet në rrjet: Duket si krater vullkani , tymi i

“Duket si krater vullkani i sapo shperthyer, tymi i te cilit po mbulon detin Jon dhe Gjirin e Sarandes…

Ne fakt jane vetem retë e shiut, qe sapo ka nisur mbi ishullin e Korfuzit….”, shkruan Hoxha.

ME TE LEXUARAT