Artan Hoxha ironizon projektin e Portit të Durrësit: Çmimi ”dysheme” nis nga...

Aktualitet

Artan Hoxha ironizon projektin e Portit të Durrësit: Çmimi

Gazetari investigativ, Artan Hoxha, ka ironizuar projektin e Portit të Durrësit.

Përmes një reagimi në Facebook, Hoxha thotë se çmimi ”dysheme” në Marinen e Durresit, nis vetem nga 105.888 Euro dhe çmimi tavan është shumë i lartë.

Hoxha me ironi shprehet se tani Shqipëria është më pranë se kurrë “amnistisë fiskale” dhe sipas tij politikanët nuk kanë pse paguajnë charter për të shkuar te Marina e Dubait, pasi do të kemi marinën tonë në Durrës.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Ja pra qe edhe ky premtim u mbajt.

ME TE LEXUARAT