Arrestohet një mjek në Tiranë, zbardhen akuzat që rëndojnë ndaj tij (Emri)

Aktualitet

Arrestohet një mjek në Tiranë, zbardhen akuzat që

Një mjek është arrestuar nga Krimi Ekonomik i Policisë së Tiranës dhe një tjetër person u shpall në kërkim, për kontrabandë ilaçesh mjekësore.

Sipas burimeve mjeku, Kosta Dhima punonte në një spital privat dhe kishte edhe një klinikë të tij private.

ME TE LEXUARAT