Arrestohet ish-zv.Drejtori i Policisë Erzen Breçani, zbardhen detajet e para

Aktualitet

Arrestohet ish-zv.Drejtori i Policisë Erzen Breçani, zbardhen

Ish-zv.Drejtori i Policisë Erzen Breçani ka rënë në prangat e policisë mbrëmjen e somte.

Burime bëjnë me dije se ndalimi i Breçanit është bërë gjatë një aksioni të policisë i cili po kryhet ne disa zona të Tiranës.

Aktualisht nuk ka informacin se cila ëhstë arsyeja e ndalimit të Breçanit.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Pritet që policia të japë informacione më të detajuara për ngjarjen.

Së bashku me Breçanin janë arrestuar dhe 11 persona të tjerë.

ME TE LEXUARAT