Aksidentohet motoristi në Shëngjin, humb kontrollin dhe përplaset me murin

Aktualitet

Aksidentohet motoristi në Shëngjin, humb kontrollin dhe përplaset

Një aksident ndodhi këtë mëngjes në Shëngjin, ku një një person humbi kontrollin e motorit që po drejtonte.

Për pasojë, mjeti u përplas me murin anësor të rrugës te vendi i njohur si Kthesa e Knallës. Shoferi, identiteti i të cilit ende nuk konfirmohet nga policia, mbeti i plagosur dhe u dërgua me urgjencë drejt Spitalit të Lezhës, ku mësohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, aksidenti bllokoi për disa minuta qarkullim e mjeteve, duke shkaktuar trafik të rënduar.

ME TE LEXUARAT