Aksidentohet makina e policisë?! Berisha nxjerr foton: Ishin për gjah....!

Aktualitet

Aksidentohet makina e policisë?! Berisha nxjerr foton: Ishin për

Ish kryeministri Sali Berisha njeheresh kryetar i PD, ka publikuar foton e nje automjeti te policise, per te cilin thote se eshte akaidentuar ne Berat.

Sipas Berishes, mjeti i policise eshte perdorur nga efektivat per te dale per gjah ne mal ku ka ndodhur edhe aksidenti.

Nuk ka konfirmim zyrtar ne lidhje me ngjarjen dhe as njoftim nga ana e policise per rrethanat e ngjarjes.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Makina ne foto, ka targat POLICIA 0370  

Komisarit në gjah i përmbyset makina!

Po gjuante për ministrin e familjes. Muratoriumi është për qytetarët dhe jo për pushtetarët zuzarë!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital!
- - - - - -
Pershendetje doktor kjo foto i perket makines se policis berat ka bere aksident gjate gjuetis naten ..per qytetaret gjuetia eshte e pa ligjshme kurse per shtetin jo .. aksidentin e ka bere vellai deputetit fadil nasufi i cili thot se gjuaj per ministrin Çuçi

ME TE LEXUARAT