Aksident te “Oxhaku” në Tiranë, përmbyset makina

Aktualitet

Aksident te “Oxhaku” në Tiranë, përmbyset makina

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në Tiranë, në zonën e njohur si “Oxhaku”.

Një makinë tip “Benz” është përmbysr në mes të rrugës në rrethana ende të paqarta.

Deri më tani nuk raportohet për persona të lënduar.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të rastit.

ME TE LEXUARAT