Aksident në rrugën e Rinasit, makina godet motorin dhe largohet, një i plagosur

Aktualitet

Aksident në rrugën e Rinasit, makina godet motorin dhe largohet,

Nje akident ka ndodhur ne rrugen e Rinasit ku nje person ende i pa identifikuar ka goditur nje 47 vjecar qe po levizte me motor, i cili ka mbetur i plagosur.

Tiranë/Informacion paraprak

Në rrugën e Rinasit, një mjet ende i paidentifikuar ka aksidentuar mjetin motorr me drejtues shtetasin K. D., 47 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Vijon puna nga grupi hetimor për identifikimin dhe kapjen e mjetit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

ME TE LEXUARAT