Aksident në Rrugën e Arbrit, makina përplas për vdekje këmbësorin dhe largohet nga vendi i ngjarjes

Aktualitet

Aksident në Rrugën e Arbrit, makina përplas për vdekje

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Rrugën e Arbrit, teksa një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësor dhe është larguar nga vendngjarja.

Identiteti i viktimës ende nuk është bërë me dije.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit si dhe po punon për identifikimin e autorit të ngjarjes.

ME TE LEXUARAT