Aksident me vdekje në Kavajë, makina përplas motorin, humb jetën 66-vjeçari

Aktualitet

Aksident me vdekje në Kavajë, makina përplas motorin, humb

Një aksident ka ndodhur paraditen e kësaj të marte, rreth orës 09:40 në autostradë, në vendin e quajtur "Bishti i Zhurit", ku një mjet ka përplasur një motor.
Mësohet se si pasojë e aksidentit shtetasi, S.G 66 vjeç ka humbur jetën në vendngjarje.

Kavajë/Informacion paraprak

Me datë 07.12.2021, rreth orës 09:40, në autostradë, në vendin e quajtur "Bishti i Zhurit", mjeti me drejtues shtetasin R. H., ka aksidentuar motomjetin me drejtues shtetasin S. G., 66 vjeç.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Si pasojë e aksidentit, shtetasi S. G., ka humbur jetën në vendngjarje.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

ME TE LEXUARAT