Aksident i rëndë në Fushë Krujë, makina përplas 17-vjecarin

Aktualitet

Aksident i rëndë në Fushë Krujë, makina përplas

Një aksident i rëndë ndodhi mbrëmjen e sotme në Fushë-Krujë, me pasojë vdekjen e një 17-vjeçari.

Nga informacionet e para mësohet se i riu është përplasur nga një automjet teksa ka qenë duke ecur.

“Rreth orës 21:30, në Fushë Krujë, automjeti me drejtues shtetasin A. K., ka aksidentuar me pasojë vdekjen një të mitur 17 vjeç.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Shtetasi A. K. është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton policia.

ME TE LEXUARAT