A e theu Rama protokollin e takimeve në Samit? Ja detaji që ra në sy

Aktualitet

A e theu Rama protokollin e takimeve në Samit? Ja detaji që ra në

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutua ngjarja më e komentuar e ditës, Samiti i BE-së në Tiranë.

Mes shumë fotolajmeve që tërhoqën vëmendje dhe morën qindra komente, ishte dhe momenti kur kryeministri Rama i ulet në gjunjë kryeministrit të Luksemburgut.

I ftuar në studio, Endri Shabani e vlerësoi këtë dhe gjestet e tjera të Ramës gjatë pritjes së krerëve të BE-së si thyerje të protokollit.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Ai dhe gazetarja Sibora Bitri demonstruan live mënyrën korrekte të shtrëngimit të duarve, dule lënë të kuptohet që rrahja e shpatullave nuk është etike në evente të këtij lloji.

ME TE LEXUARAT